Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı – Avengers: Infinity War Marvel Comics’ in aynı adlı çizgi roman serisinden uyarlanmış, Bilim Kurgu-Fantastik-Aksiyon-Macera filmidir. Marvel’ın en karizmatik süper kahramanları yeni maceralarında bir kez daha bir araya geliyor.
Yönetmenliğini Joe Russo ve Anthony Russo’nun paylaştığı Avengers: Infinity War, iki bölüm olarak izleyici karşısına çıkacak, serinin ilk filmi ‘’Infinity War’’ hikayesi olarak sonsuzluk savaşı temasını konusuyla karşımızda olacak.
Yenilmezler takımının Kaptan Amerika ve Iron Man arasında yaşanan olaylar nedeniyle bölünüp dağılmasından sonra, her kahraman kendi yandaşlarıyla kendi bildikleri yolla dünyayı korumaya çalışmaktadır. Fakat dünyanın kaderi bir kez daha tehlikededir.
Sınırsız bir güç peşinde olan Thanos, taşların dünyadaki varlığından haberdar olur ve taşları bulmak için dünyaya gelir. Thanos dünyanın gördüğü en büyük tehdittir. Hiç bir süper kahramanın tek başına yenemeyeceği büyüklükteki Thanos tehlikesi için Avengers ekibi yeniden birleşmeli ve tehdide karşı tüm güçleriyle savaşmalıdır.

27 Nisan 2018

2018 – ABD

Bilim Kurgu ,  Aksiyon

Anthony Russo,  Joe Russo

Robert Downey Jr.,  Scarlett Johansson,  Chris Evans, Chris Hemsworth,  Jeremy Renner

Vin Diesel,  Bradley Cooper,  Josh Brolin

Stan Lee,  Jack Kirby,  Christopher Markus,  Jim Starling

Kevin Feige

The Avengers 3, The Avengers: Infinity War, Yenilmezler 3, Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here